Zasady sprzedaży

Wysyłka i dostawa

Towar wysyłamy do klienta za pomoca zewnętrznej firmy spedycyjnej, po odnotowaniu zapłaty lub w przypadku ,kiedy klient wybrał płatość za pobraniem, po skompletowaniu wysyłki . Koszt dostawy wynosi od 30 zł do 60 zł w zależności od wielkości zamówienia i ilości wysyłanych mebli. Po odbiorze paczek przez kuriera klient otrzymuje informację o wysłaniu towaru.

Prywatność i bezpieczeństwo

Transakcje w sklepie internetowym odbywają się za pośrednictwem zewnętrznych serwisów płatniczych .Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl . Firma Bociek Meble nie gromadzi danych kart płatniczych . Wszelkie dane osobowe są używane tylko i wyłącznie do procesu realizacji i dostawy zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim.

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Klient składa oświadczenie o odstąpieniu od umowy e-mailem . Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy sklep odeśle klientowi potwierdzenie otrzymania takiego oświadczenia . Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem . Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru wraz z kosztem dostawy. Koszt odesłania towaru do sklepu ponosi kupujący . Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

I) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności – od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która:

a) obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części,

b) polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy;

II) dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.

Zamawianie

1. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie www.bociekmeble.pl , e-mailem biuro@bociekmeble.pl, lub telefonicznie0-56 674 35 45 , faks 0-56 674 35 46. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację potwierdzającą złożenie zamówienia. Do ceny brutto przedmiotu przy każdym zamówieniu zostanie doliczony koszt dostawy w wysokosci 60 zł . W przypadku odbioru osobistego koszty dostawy nie dolicza się .

2. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:

a. w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia .

b. w przypadku zamówień płatnych przelewem - po tym jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz zostanie odnotowana wpłata na konto.

3. Realizowane będą tylko zamówienia potwierdzone. Pracownik sklepu może kontaktować się z osobą zamawiającą w celu dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon.

4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem termin realizacji wynosi około 2-3 tyg.

5. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach i zawsze podaje przyczynę anulowania zamówienia .

Płatności,ceny

Podane ceny są cenami brutto , bez kosztów dostawy . Koszt dostawy jest doliczany przy finalizowaniu zamówienia . Towary objęte promocją mogą być dostępne po cenie promocyjnej w wyznaczonym terminie .

Podgląd zamówień

Klient po zalogowaniu się na swój profil w sklepie ma możliwość śledzenia etapów realizacji zamówienia.